خرید از سراسر دنیا

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» ویزای استرالیا

ویزای استرالیا

آیا برای ورود به استرالیا ویزا لازم است؟

تا زمانی که شهروند استرالیا یا نیوزلند نباشید ، برای ورود به این کشور به ویزای معتبر استرالیا نیاز خواهید داشت. دارندگان گذرنامه نیوزلند می توانند پس از ورود به کشور درخواست ویزا دهند. سایر دارندگان گذرنامه باید قبل از ترک خانه خود برای ویزا اقدام کنند. شما می توانید برای طیف وسیعی از ویزا ، از جمله ویزای توریستی و ویزای تعطیلات کار ، در نزدیکترین سفارت یا کنسولگری استرالیا درخواست دهید. همچنین می توانید برای انواع خاصی از ویزا در وب سایت وزارت امور داخلی استرالیا اقدام کنید.

برای چه نوع ویزای توریستی باید اقدام کنم؟

مسافران استرالیا ویزاهای مختلفی دارند. نوع ویزایی که باید درخواست کنید به مدت اقامت ، گذرنامه و هدف ویزیت شما بستگی دارد.

eVisitor  زیر کلاس 651

این ویزای رایگان برای بازدیدهای متعدد از استرالیا برای اهداف گردشگری یا تجاری است که حداکثر سه ماه در یک بازه زمانی 12 ماهه انجام می شود. این ویزا در اختیار دارندگان گذرنامه از تعدادی از کشورهای اروپایی است و قابل تمدید نیست.

ویزای سفر الکترونیکی زیر کلاس 601

این ویزا به شما امکان می دهد تا هر زمان که می خواهید ، تا یک سال به استرالیا بروید و در هر بار بازدید سه ماه اقامت داشته باشید. این ویزا برای دارندگان گذرنامه از تعدادی از کشورها و مناطق در خارج از استرالیا زندگی می کند. برای ETA هزینه درخواست ویزا وجود ندارد ، با این وجود هزینه خدمات 20 دلار فقط برای برنامه های آنلاین اعمال می شود.

ویزای ویزیتور  زیر کلاس 600

ویزای ویزیتور برای افرادی طراحی شده است که واجد شرایط ویزای eVisitor یا Electronic Travel Authority نیستند. این ویزا به شما امکان می دهد تا سه ، شش یا 12 ماه از استرالیا ، یا برای اهداف گردشگری یا تجاری بازدید کنید. متقاضیان برای ارائه درخواست خود باید هزینه ای پرداخت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به   وب سایت وزارت امور داخلی مراجعه کنید.

آیا می توانم اقامت خود را در ویزای توریستی تمدید کنم؟

اگر در حال حاضر در استرالیا هستید و دارای ویزای معتبر Electronic Travel Authority زیر کلاس 601هستید ، می توانید اقامت خود را با درخواست ویزای دیگری مانند ویزیت Visitor زیر کلاس 600تمدید کنید. eVisitor زیر کلاس 651 قابل تمدید نیست.

را ببینید  وزارت امور خانه  وب سایت برای جزئیات بیشتر.

برای کار قانونی در استرالیا به چه ویزا نیاز دارم؟

برنامه Working Holiday Maker با اجازه دادن به بزرگسالان جوان (18 تا 30 ساله) برای داشتن تعطیلات طولانی مدت که با اشتغال کوتاه مدت تکمیل می شود ، تبادل فرهنگی و روابط نزدیکتر بین برخی کشورها را تشویق می کند. 

دو نوع ویزای تعطیلات کاری وجود دارد:

ویزای تعطیلات کاری  زیر کلاس 417

برای متقاضیانی با گذرنامه از بلژیک ، کانادا ، جمهوری قبرس ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، هنگ کنگ ، جمهوری ایرلند ، ایتالیا ، ژاپن ، جمهوری کره ، مالت ، هلند ، نروژ ، سوئد ، تایوان و انگلستان.

ویزای کار و تعطیلات  زیر کلاس 462

برای متقاضیان گذرنامه از آرژانتین ، اتریش ، شیلی ، جمهوری خلق چین ، جمهوری چک ، مجارستان ، اندونزی ، اسرائیل ، لوکزامبورگ ، مالزی ، پرو ، لهستان ، پرتغال ، سان مارینو ، سنگاپور ، اسلواکی جمهوری ، اسلوونی ، اسپانیا ، تایلند ، ترکیه ، ایالات متحده آمریکا ، اروگوئه و ویتنام.

آیا برای تحصیل در استرالیا به ویزای دانشجویی نیاز دارم؟

اگر قصد تحصیل در استرالیا را دارید ، باید برای ویزای دانشجویی زیر کلاس 500اقدام کنید. اگر والدین ، ​​سرپرست یا بستگان یک دانش آموز هستید ، می توانید برای Student Guardian Visa زیر کلاس 590 درخواست دهید. اگر می خواهید برای بازدید و مطالعه کوتاه مدت به استرالیا سفر کنید ، ممکن است واجد شرایط ویزای بازدید کننده باشید. آموزش ویزا زیرگروه 407 اجازه می دهد تا شما را به بخشی در آموزش مبتنی بر محیط کار به منظور افزایش مهارت های خود را در اشغال فعلی خود را، منطقه مورد مطالعه سوم، رشته تخصص. موقت فعالیت ویزا زیرگروه 408اجازه ورود موقت به استرالیا برای برنامه ها و پروژه های خاص.

بازدید از  وزارت امور خانه  وب سایت برای ویزای درست به دیدار شرایط فردی خود را اعمال می شود.

ورود چه مواردی به استرالیا منع شده است؟

قوانین گمرکی استرالیا مانع از ورود مواد مخدر ، استروئیدها ، سلاح ها ، سلاح های گرم و حیوانات وحشی محافظت شده به استرالیا می شود. برخی از موارد معمول مانند غذای تازه یا بسته بندی شده ، میوه ، تخم مرغ ، گوشت ، گیاهان ، دانه ها ، پوست و پرها نیز ممنوع است. قبل از سفر ، وب سایت دولت استرالیا را برای کسب اطلاعات در مورد کالاهای ممنوع ، اعلام اقلام و مجازات ها بررسی کنید.

چه مقدار پول می توانم وارد کشور کنم؟

مبلغی که می توانید به استرالیا بیاورید محدودیتی ندارد ، اما باید مبلغی بالغ بر 10 هزار دلار استرالیا را اعلام کنید . اطلاعات بیشتر را کسب کنید و فرم گزارش را در وب سایت AUSTRAC به آدرس  www.austrac.gov.au/travellers بدست آورید.

کالاهایی که اعلام می کنید چه اتفاقی می افتد؟ 

کالاهایی که شما اعلام می کنید توسط یک افسر امنیت زیستی مورد بازرسی قرار می گیرد ، وی میزان خطر مرتبط با کالا را ارزیابی می کند. در بیشتر موارد ، کالاها کم خطر هستند و پس از بازرسی به شما بازگردانده می شوند. با این حال ، اگر یک افسر امنیت زیستی کالاها را با خطر مواجه کند ، می توانید برای کالاهای تحت درمان پرداخت کنید ، برای صادرات کالا پول پرداخت کنید یا به طور داوطلبانه کالاها را دور بیندازید.بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  مشاور ایرانی در لندن   |   تهران وکیل   |   گردشگری ارم بلاگ   |   فروش تجهیزات ویپ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


درمان انواع بیماری ها با مصرف آب قلیایی درمان انواع بیماری ها با مصرف آب قلیایی مشاهده